Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-03-28, 16:52
[dwumecz] VfB Stuttgart - FC Barcelona 1:1 (W); 4:0 (D)
Autor Wiadomość
Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2010-03-18, 10:33  

to ja sie dolaczam - fajny mecz, dobre granie. Messi to yeahbunny przehoey. Pressing tez mi sie bardzo podobał, ale stuttgart po 60tej minucie juz sie polozyl i bylo o tyle latwiej. Reakcje publicznosci na Lehmanna - bezcenne :)
Co do Zlatana to rowniez imho nie ma na co narzekac, chyba ze na liniowego. Dalej lekko irytuje Alves swoimi wrzutkami, ale wczoraj mnie to aż tak nie raziło.

Uraz Busiego nie nastraja in plus - cos wiadomo? 2 tygodnie?
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!
Postaw piwo autorowi tego posta

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2010-03-18, 10:54  

Alves irytuje Cie swoimi wrzutkami? Dziwne, ja pamietam dwie swietne pilki do Messiego (po jednej Argentynczyk prawie strzelil bramke glowa, a po drugiej przyjal na piers i probowal strzelac) i jedna do Henry'ego, kiedy Francuz znalazl sie miedzy dwoma rywalami i nie potrafil wykonczyc podania. Wg mnie swietnie zagral i wrzutki mial super-celne.

Odnosnie kontuzji Busquetsa - ma byc gotowy na mecz z Realem Saragossa w niedziele, wiec nie jest tak zle ;) Dzisiaj ma przejsc kolejne badania, ale wg 'Sportu' to nic powaznego.

Polecam dobry skrot z Dailymotion:

http://www.dailymotion.pl...stuttgart_sport

W tym roku byc moze bedzie latwiej dojsc do finalu LM niz w zeszlym - nie ma juz mierd, nie ma Chelsea, nie ma Liverpoolu. Najciezej byloby grac przeciwko Arsenalowi i Man United, ale Inter tez wg mnie zagralby teraz lepiej niz jesienia na Camp Nou. Ciekawe kogo jutro wylosujemy :)

Kendzior 
!

Wysłany: 2010-03-18, 12:04  

Może dlatego, że chciałem zobaczyć wykończenie Zlatana, a ze dwie poleciały w stratosferę.

Co do losowania ciekawie byłoby wykończyć Lyon :) Na tym etapie nie ma słabych przeciwników. Mnie osobiście najłatwiejszym wydaje się Bayern.
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2010-03-18, 12:20  

Coś czuję, że szykuje się manita w ćwierćfinale. Oby nie Arsenal, bo z nimi chciałbym zobaczyć finał :)

Co do meczu to :brawo: :brawo: :brawo:
Nawet nie ma co pisać o minusach po takim zwycięstwie. To, co robi Messi ostatnio to rzecz z innej galaktyki. Yaya za Xaviego do ofensywy na stałe? :lol: Xavi może odpocząć, Yaya z Inieste do przodu, a Busi/Keite z tyłu. Xavi odpocznie, wraca do najwyższej formy i nie musimy bać sie nikogo nigdzie :)

pacyfikator 
visca el Barca!

Piwa: 4/6
Wysłany: 2010-03-18, 13:14  

Arsenal przegrał z Man City w lidze (rewanż przed nami) i w Pucharze Ligi. Przegrał także oba mecze z Chelsea i Manchester United.

Jeśli w końcowej tabeli Premiership w czwórce beda Arsenal, Manchester City, Manchester Utd i Chelsea - Arsenal zdobyć może 3 ptk (jeśli wygra z City, w co osobiscie wątpie) w meczach z najlepszymi w lidze

Nikogo silnego nie pokonali jeszcze w tym sezonie

Dawać ich teraz

Na finał Inter

Cartmann 

Piwa: 455/267

Wysłany: 2010-03-18, 13:27  

Generalnie wczorajsza gra sprawiła, że miło sobie przypomniałem o poprzednim roku i o formie jaką wtedy prezentowaliśmy. Każdy 'napotkany' przeciwnik został połykany już z początkiem meczu, następnie wraz z upływem czasu tylko go przeżuwaliśmy, aplikując kolejne gole, by na samym końcu wypluć 'ociężałego' rywala z gradem bramek na plecach!

Nie popadam w huraoptymizm, ale wczorajsze spotkanie mogło dać mega kopa w dupę naszym, nie zapominając oczywiście o drugiej połowie niedzielnego spotkania, która może być początkiem drogi po obronę glorii i chwały z poprzedniego sezonu :lol:

MESSI BÓG!
Dawać jakieś zdjęcie, bym sobie w telefoniku tapetę zmienił, kobieta ostatnio aż tak się nie przysłużyła by rzucać się w oczy przy każdorazowym odblokowaniu klawiatury %)

jordan20 

Piwa: 85/156
Wysłany: 2010-03-18, 13:43  

z dobry miesiac gramy inna taktyka niz taktyczne rysuneczki przedmeczowe pokazywane na planszach przedmeczowych w tv
klasycznego 433 (chocby z zeszlego sezonu) z henrym i messim (genialnie wspolpracujacym z alvesem) na bokach ataku nie gramy juz pare tygodni

http://soccernet.espn.go....=UEFA.CHAMPIONS
to srednia pozycja zawodnikow z wczoraj (wybrac average position -barcelona)

jakie bylo wczoraj ustawienie na planszy przedmeczowej ? henry na srodku ataku,messi na prawym,pedro na lewym
jak bylo w praktyce?
- pedro (numer 17 na koszulce) 71 % ( wybrac attack chart -barcelona-pedro) czasu gral na prawej stronie,gola strzelil ze srodka ataku ,poniewaz bardzo dobrze (moze nawet najlepiej w druzynie) gra bez pilki
- henry (nr 14) gral jako srodkowy - grajacy przewaznie tylem do bramki- napastnik,zgrywajacy pilki na boki lub do wchodzacych ze srodka pola toure,iniest czy cofnietego messiego
ogolnie francuz zagral wczoraj slabo,nie przeprowadzil ani jednego rajdu lewa flanka,nie sprobowal chocby jednego dryblingu,odgrywal niecelnie (niczym eto`o z koncowki zeszlego sezonu gdy dopadla go choroba zwana zdrewnieniem)
- messi(nr 10) zagral -w kolejnym juz meczu jako srodkowy napastnik - 55 % swoich akcji gral ze srodka i po 22 % z lewei i prawej strony

konkludujac - na podstawie wyzej wymienionego opisu pozycji chcialem pokazac jak zmienila sie taktyka gry barcelony - w ogole nie gramy lewa strona, jest ona martwa - najczesciej widoczny byl tam wczoraj iniesta,ktory i tak nie wygral zadnego pojedynku 1 na 1 w tym sektorze boiska

przeraza mnie,naprawde przeraza nasze mega uzaleznienie w ostatnim czasie od argentynczyka- tylko on potrafi przeprowadzic skuteczny drybling,pojsc na przeboj (pedro,henry czy bojan nawet tego nie proboja,a jesli to robia to = stracie pilki)
dodam ,ze w spotkaniu z takim mu czy interem przy messim bedzie caly czas 3 ludzi (dajmy na to evra,rio +dmc czy zannetti,lucio +cambiasso) bo inni boczni napastnicy szalu nie robia
licze,ze na ostatnie 2 miesiace obudzi sie zlatan - wczoaraj juz byly widoczne tego symptomy,gdzie w 20 minut gry zagral taka prostopadla pilke (przy golu bojana) jakiej linia pomocy nie zagrala przez caly mecz (mowie o podaniu w tempo a nie o takimn na "zapalenie pluc)

w przyszlym sezonie trzeba zrownowazyc gre bokami ataku kupujac napastnika (!) w typie riberego,villi,pato ,bo przyjscie uwielbianego - tu na forum przez wielu uzytkownikow - silvy nie zmieni obrazu gry ,dodajac nam powiedzmy 5-10 % do posiadania pilki bysmy wskoczyli na poziom 80-85 %
tylko po co ? goli i asyst silva za duzo nie daje,rajdow flanka tez nie przeprowadza (nie ma az takiego przyspieszenia jak mata/messi)

musi przyjsc gosciu ,ktory :
- gole strzelal w przeszlosci,strzela i daje nadzieje,ze bedzie strzelal
- nie obca jest mu gra na skrzydle
- ma dobry drybling i przyspieszenie

silva po ten profil absolutnie nie podchodzi (dla mnie to taki klon iniesty - swietny w srodku pola,niesamowicie kreatywny ,ale na boku ataku srednio sobie radzacy)

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Dodo, imerr, chaos
Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2010-03-18, 13:43  

Następnym razem chyba częściej będę podczas meczu mówił o tym, że znowu nie wyjdzie. Przy pierwszym golu na ułamek sekundy przed golem krzyknąłem "kiwaj kurwa", a przy trzecim "no to chuj, przekombinowali". Ale jak wiadomo Messiego nie tyczą się żadne zasady.

Co do ćwierćfinału, to byle nie United, resztę (nawet Arsenal) powinniśmy pyknąć z palcem w dupie.
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2010-03-18, 14:12  

Gilu napisał/a:
a przy trzecim "no to chuj, przekombinowali"

:D : E, świadkiem ze powiedziałem tak samo :lol2:
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, .....

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2010-03-18, 14:39  

Boraś napisał/a:
Gilu napisał/a:
a przy trzecim "no to ch**, przekombinowali"

:D : E, świadkiem ze powiedziałem tak samo :lol2:

Wspólnie z bratem też uznaliśmy że przekombinowali :lol2:

PS. Wraca temat messidependencii :(

EDIT: Kendzior, nie wiem czy wiesz ale wylałeś w ten sposób wiadro pomyj :/
Ostatnio zmieniony przez fanxtar 2010-03-18, 14:42, w całości zmieniany 1 raz  

Kendzior 
!

Wysłany: 2010-03-18, 14:40  

ja stwierdzilem 'podaj łajzo' :P

trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/232
Wysłany: 2010-03-18, 16:01  

Całkiem grubo było wczoraj, rzekłbym nawet że w niektórych akcjach widac było przebłyski tiki-takowej gry :)
Wracając do meczu, czas na stały punkt programu.

Trampkowe wyróżnienia:
Messi - :messi: :messi: Jak było widac wczoraj - bez Xaviego i Iniesty kurdupel nie istnieje
Yaya - wczoraj wymiatał, widac już szykuje formę na PNA w 2012
Obrona - nie będę nikogo wyróżniał, wszyscy dobrze zagrali, nawet Maxwell o0
Bojan - :brawo:

Pozostali:
Zlatan - szału nie było, tragedii też nie, cieszy przytomna asysta, zresztą w takich meczach może nawet kopac się w czoło, mam na to wyjebhane !

Not, skali i uzasadnień brak.

Teraz tylko czekac na platinato w piątek i kolejnych frajerów do ogrania. Michel działaj.

pietrek 
29.11.1899

Piwa: 8/6
Wysłany: 2010-03-18, 21:17  

według mnie Messi oszalał.. on gra zbyt zajebiś*ie :D skubany lata za tą piłką jak opętany, choć zdarzyło mu się źle przyjąć piłkę :olaboga: :(
według mnie.. kapitalny mecz w wykonaniu naszych piłkarzy, mógł być lepszy. Ale... Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi