Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Yo me voy, felicidades
Van Gaal do dziennikarzy
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-03-28, 16:52
[dwumecz] VfB Stuttgart - FC Barcelona 1:1 (W); 4:0 (D)
Autor Wiadomość
Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2010-03-17, 22:48  

ostatni post Marca ukazuje dokladnie gre Henry'ego w tym meczu.

swietny mecz naszych.

szczegolne wskazanie oczywiscie na niesamowitego Messiego, YAYĘ, Alvesa. cieszy piekne wejscie okraszone golem Bojana, bardzo wazne sa dla niego takie gole. nie moglbym rowniez oczywiscie nie pochwalic Zlatana za swietna asyste przy ostatnim golu.

widzielismy naprawde sporo swietnych akcji dzis, akcji zespolowych. po 2 takich kompleksowych akcjach strzelilismy bramki, jest dobrze.

keep up the good work
Postaw piwo autorowi tego posta

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2010-03-17, 23:03  

nie czepialbym sie henry'ego - ruchliwy, dobrze szukal gry, zabraklo w 2-3 przypadkach precyzyjniejszych podan zeby cos ustrzelil. imo zagral bardzo przyzwoicie
naslabszy chyba iniesta ktory jak gra bez xaviego jest schowany, w ogole nie kreuje akcji ofensywnych i ma duzo strat. busi tez bez rewelacji, choc zawsze jak gra z yaya to nie wyglada to najlepiej

a poza tym - jesli messi utrzyma taka forme do konca sezonu to czeka nas sporo manit, w tym dwie na bernabeu

Krystianooo 

Piwa: 178/211
Wysłany: 2010-03-17, 23:08  

miał być wpyerdol i był wpyerdol . niemcy pokazali że przyjechali na CN kupić sobie pamiatki w Botidze :)

w Następnej rundzie chcę albo francuzów albo Cska bo trochę steśkniłem się za Manitami :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
kuryl
memphis 

Piwa: 237/301

Wysłany: 2010-03-17, 23:11  

Świetny Yaya, dlaczego on w tym sezonie jest niżej w hierarchii od Sergio, na to pytanie próbuję sobie odpowiedzieć od kilku miesięcy. Wszystko mu dzisiaj wychodziło. W studiu N Tuzimek mówił, że wygląda na to, że Barcelona będzie grała dwoma defensywnymi pomocnikami. Pomyślałem sobie - no, no, zobaczysz co potrafi Yayazo w ofensywie :]
Gdyby Messi strzelił dzisiaj tego jednego gola więcej byłoby to niesamowite. 2 hattricki pod rząd to byłoby coś, ale i tak jest extra.
Nasza gra wygląda co raz lepiej. Messi zaskoczył, pozostaje czekać, aż formę złapie Andres, Xavi i Zlatan.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2010-03-17, 23:14  

moze wlasnie dlatego yaya gral dobrze bo gral bardziej z przodu. w defensywie nie zachwycal, zreszta razem z iniesta sie tak dziwnie ustawiali do krycia ze non stop byly dziury

Krystianooo 

Piwa: 178/211
Wysłany: 2010-03-17, 23:24  

aha jeszcze jedno nie podoba mi się nowe ustawienie , wiem ze Messi grajacy w środku niemiłosiernie gwałci przeciwników , wiem także że dzięki takiemu ustawieniu przeciwnicy którzy zagęszczają środek pola mogą pocałować się w dupę :) ale gdy Barca gra swoim 4-3-3 to jakoś spokojniej się mecz ogląda :)

to że Messi i Yaya dziś grali kosmos to fakt nie zaprzeczany ale mi się podobało że Ibra co chwile ustawiał sie do piłek prostopadłych i sygnalizował swoją pozycję, inna kwestia że partnerzy jakoś nie potrafili mu zagrać odpowiedniej piłki no ale nie można mieć wszystkiego :)

Dodo 

Piwa: 613/153

Wysłany: 2010-03-17, 23:25  

mi tam zlatan dalej się nie podobał. za bardzo gra w linii z ostatnim obrońcą, za mało szuka piłki. to nie ten wyluzowany, pewny swoich umiejętności gość z pierwszej części sezonu. widać, że jest spięty, czuje na sobie presję, która mogłaby być mniejsza, ale ma ostatnio niesamowitego pecha na camp nou - z getafe i malagą obrońcy wybili mu piłkę z linii, z malagą i dziś sędziowie zabrali mu bramki [']

henry nieźle, widać że jest bardziej zgrany z drużyną, niż szwed, ale w tym wieku pewnego poziomu już nie przeszkoczy. szkoda tych ciągłych kontuzji, absencji bo mało w tym sezonie pograli sobie razem HIM, przez co widać brak automatyki w grze, o czym pisał ostatnio baixinho

pedro i iniesta słabo, za to w końcu yaya w najlepszym wydaniu, ostatnio tak błyszczał z mallorcą na camp nou, czyli parę miesięcy temu

rywal mi obojętny, byle nie manchester i z rewanżem u nas

Partyzant 
bad motherfucker

Piwa: 468/479
Wysłany: 2010-03-17, 23:26  

Marnowanie takiego gościa jak Yaya na ławie to osłabianie drużyny. Nie rozumiem dlaczego gośc nie gra częściej zamiast słabszego od niego Busquetsa - jak yaya gra regularnie to nie ma na niego mocnych, potrafi stworzyć też przewagę w ataku. Dziś zagrał wspaniale, obok Messiego najlepszy na boisku.
Jeżeli odejdzie od nas to będzie to wielka strata a winą będzie można tutaj obarczyć Pepa.

Gra wreszcie wyglądała lepiej - a czy to z powodu braku Kompilkowego Kocyka czy Xaviego to odpowie sobie każdy sam. Był ruch na skrzydle, piłkarze wreszcie grali na swoich pozycjach. Henry zagrał przyzwoicie, podobała mi sie gra Maxwella i ogolnie obrony. Ibraczłapaka mógłby sie szybciej ruszac - była zajebista kontra pod koniec a jego tam w ogole nie było, był pewnie gdzies na połowie boiska.
Oby to był początek naszego szczytu formy bo nadchodzi najważniejszy moment sezonu. Dodatkowo, mamy genialne wyniki w LM i musimy to wykorzystać!

Marzec 

Piwa: 159/163

Wysłany: 2010-03-17, 23:37  

czy ja wiem czy yaya jest nizej w hierarchi niż busi, imho to wszystkie okolicznosci ( drobne urazy, pna ) sprawiły że grywa o wiele mniej. nałożyło sie to na siebie i taki mu wyszedł sezon. cieszmy sie że teraz łapie forme bo przyda sie bardzo.

podoba mi sie jak pep cwiczy totalną ofensywe w postaci 4 napastników, podoba mi sie cofanie messiego do drugiej lini, juz kiedys pisałem że jakby go tam cofnąć na stałe byłby najlepszym środkowym pomocnikiem świata , zresztą ta wymienność pozycji u nas i to że kazdy w kazdym sektorze jest groźny to skrab nie do ocenienia.

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186
Wysłany: 2010-03-18, 07:59  

Liniowy w drugiej polowie zaprezentowal takie dno ze powinien teraz posedziowac w lidze estonskiej.

Ibra nadal bez podan prostopadlych choc sie do nich pokazuje, a jak juz jakies pojdzie to: patrz akapit pierwszy.

Meczyk fajny, Niemcy powinni dostac 7 goli co najmniej, ale Leo, Alves, Yaya sie chyba juz rozluznili przy 2-0 i nie przylozyli sie w niektorych sytuacjach jak nalezalo.

Teraz Bayern albo Lyon bo historia lubi sie powtarzac...

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2010-03-18, 08:16  

Dodo napisał/a:
mi tam zlatan dalej się nie podobał. za bardzo gra w linii z ostatnim obrońcą,

dla mnie to nawet on za często jest za linia obrony, bo nie zawsze zdąży wyczuć moment w którym powinien się cofnąć i pozostail muszą szukać innego rozwiązania akcji gdyż Szwed najzwyczajniej "pali". Do takiej gry idealny jest Villa, on ma świetny timing i dobrze zna się z naszymi maluchami.

Zlatan i Villa to naprawde sporo nowych opcji ;)

JeLeN 
Przyjaciel Forum

Piwa: 27/131
Wysłany: 2010-03-18, 08:33  

ja bym najbardziej widział w 1/4 mecz Barca - Bordeux , albo Barca Man Utd
1 mecz moim zdniem byłby bardzo ciekawy, a jeśli Barca ma zagrać z Man to lepiej teraz bo jak ich by przeszli to już by nikt nie mógł ich powstrzymać :lol:

losowanie w piątek??

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2010-03-18, 08:48  

Cytat:
losowanie w piątek??

możecie nie wiedzieć, ale istnieje taki temat
http://cules.pl/topics18/...09-10-vt938.htm
1 post
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, .....

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ladia
kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2010-03-18, 09:52  

Nie ma co się jarać. Zrobiliśmy to co powinno się stać w Stuttgarcie. Wygraliśmy wysoko z drużyną środka tabeli ligi niemieckiej, także nie popadałbym w hiper-euforię. Dobry mecz i na pewno trzeba pochwalić chłopaków ale tak jak mówię : to była czysta realizacja planu.
Jeśli chodzi o 1/4 to mi obojętne byle nie ruski. Takie pytanko mam: czy podczas losowania 1/4 obowiązuje jeszcze country protection?

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2010-03-18, 10:09  

nie obowiązuje.

do mnie tłumaczenia, że VFB to słabizna nie trafia. zagraliśmy wczoraj tak jak powinniśmy grać i drużyna funkcjonowała tak, jak dawno nie funkcjonowała. to po prostu daje powody do radości i optymizmu. zestawiając to z mizerią jaką ostatnio prezentowaliśmy wniosek jest prosty - jest lepiej.

ode mnie kilkukrotne TAK! dla:

- tak skutecznego Messiego
- tak grającego Toure
- tak funkcjonującego pressingu
- tak grającej obrony

ps. szkoda, że Titi przygasł w 2 połowie, bo zaczął bardzo dobrze
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi