Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mama campeonamos!
Hugo Sotil
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-03-28, 16:52
[dwumecz] VfB Stuttgart - FC Barcelona 1:1 (W); 4:0 (D)
Autor Wiadomość
chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2010-02-24, 20:12  

Obejrzałem ten mecz po raz drugi i mam mieszane uczucia. W obronie nie wypadliśmy najgorzej. Milito dał dobrą zmianę za Marqueza, ale nie ustrzegł się błędów. Dwa razy złamał linię spalonego, z czego jedna z tych sytuacji mogła zakończyć się źle. Na szczęście, platinato zadziałało i liniowy zauważył spalonego w obu sytuacjach. Gabi parę razy dobrze wprowadził piłkę do gry, ale tyle samo podawał niedokładnie. Pique wg mnie nie zagrał wcale tak źle. Swoim faulem w końcówce sprowokował bardzo niebezpieczny rzut wolny, na szczęście beznadziejnie strzelał Kuzmanovic. Często jednak, szczególnie w 1 poł., uprzedzał zawodników VfB i wygrywał z nimi pojedynki. Puyol i Maxwell poprawnie w obronie, ale w ataku żadnego pożytku. Każdy z nich zaliczył po dwie niedokładne wrzutki i to wszystko. Bardzo potrzebujemy Alvesa i Abidala.
Moim zdaniem, mecz przegraliśmy brakiem kreatywności w ofensywie. Ibra grał fatalnie i gdyby nie bramka, nie byłoby praktycznie żadnego pożytku. Owszem kilka razy ładnie wychodził, ale Xavi czy Messi zamulali z podaniem. Poza tym dużo niecelnych podań i kłopoty z przyjęciem piłki (w tej dziedzinie kopania piłki w tym meczu i tak pobił go Yaya). Wracając do Alvesa, mam nadzieję, że jego powrót obudzi Messiego i zaczną na prawej flance kombinować tak, jak to mają w zwyczaju. Na razie Messi jest cieniem zawodnika chociażby z początku sezonu. Martwią mnie te słabe mecze Xaviego. Nie podejmuje ryzyka, nie widzi partnerów z przodu i częściej odgrywa do tyłu niż do przodu. Andres próbuje trochę kombinacji, ale nie ma z kim, bo Xavi bojaźliwie odgrywa do obrony. Czasem Busquets próbuje poklepać, jednak efekty są mizerne. Sergio w tym meczu sporo piłek odzyskał, ale kilka strat przy naszym polu karnym powodowało palpitację serca.
Stuttgart parę razy niebezpiecznie skontrował, ale wyśmienita forma Valdesa w tym meczu ratowała nas przed utratą kolejnych bramek. Naprawdę wielkie brama dla naszego portero.
Jeżeli wrócą nasi boczni obrońcy, to zaczynamy manitę z takimi średniakami jak Stuttgart czy Real :P I niech Xavi zacznie ciągnąć grę do przodu.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2010-02-26, 13:13  

a to na pamiątkę z tego meczu:

z gifów wniosek jest prosty, to był mecz Zlatana \o/ !! :zolwik2:
nie wiem jak tu.
Postaw piwo autorowi tego posta

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186
Wysłany: 2010-02-26, 14:25  

Swoją drogą gdyby na miejsce Puyola był Alves to zapewne poszedłby do końca i Lehmann zapłaciłby karnym a może i czerwem za swój debilizm.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2010-02-26, 15:06  

zastanawiam sie na ile to zagranie daloby sie zakwalifikowac jako faul juz w takim ksztalcie. ktos sedziopodobny sie pokusi?
jezeli dajemy czerwone kartki za zamachniecie sie do uderzenia kogos gdzie wcale kontaktu byc nie musi, to co dopiero za takie cos.

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2010-02-26, 16:22  

dobry był hiszpański komentator w tym momencie: 'ooo portero ka ra te kaaaa' :) Moim zdaniem to by się kwalifikowało na żółtko, za sama głupotę i debilną pozę.
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Krystianooo 

Piwa: 178/211
Wysłany: 2010-03-17, 13:15  

spodziewam się iż niemcy dostaną dobry wpyerdol mile widziany gol Platana:) co by było z czego zrobić kompilke :P

szkoda ze Xavi 2 tygodnie out ale z takimi lelakami jak vfb trzeba wygrywać:)

SRT 

Piwa: 202/149
Wysłany: 2010-03-17, 13:26  

i bez Xaviego powinniśmy ich pojechać u siebie. koniec opierdalania.
Mroczny zakładaj koszulkę Zlatana i będzie dobrze ;)

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2010-03-17, 13:26  

Im bliżej tego meczu, tym bardziej się boję... że Zlatan nie strzeli :lol:

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2010-03-17, 13:28  

jak wieść niesie xavi 2 tygodnie out wiec mozemy sie go spodziewac za 2 tygodnie, no , góra 2 tygodnie.

Pojedziemy ich w kakao, zakąsimy hlebem. Ciekawie zrobi się jak dostaniemy pierwszą bramkę, oby tak to sie nie potoczyło. Bez creusa w środku oczekuję mimo wszystko oczekuję czegoś więcej niż ostatnio.
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2010-03-17, 15:22  

Jak w środku zagra Toure i Keita/Sergio i Iniesta to damy radę. poza tym Messi jest w niesamowitym gazie, więc w razie czego nas uratuje.

życzę sobie spokojnego awansu i zaaplikowania przynajmniej 3 bramek przeciwnikom.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

JeLeN 
Przyjaciel Forum

Piwa: 27/131
Wysłany: 2010-03-17, 18:15  

Styl dla mnie jest obojętny w tym meczu, nawet z wymęczonego zwycięstwa będę zadowolony.

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2010-03-17, 18:38  

:henry: :henry: :henry: :henry: :henry: :henry: :henry: :henry: :henry: :henry:

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2010-03-17, 18:57  

Marzec, na ręcznym zjedziesz po meczu ;)

hijjawi 

Wysłany: 2010-03-17, 21:14  

1-0 Messi Min.14
Click Here for Video

2-0 Pedro Min.22
Click Here for Video

hijjawi 

Wysłany: 2010-03-17, 22:10  

3-0 Messi Min.60
Click Here for Video