Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Que bonito es levantarse por la manana y saber que juega Maradona
César Luis Menotti
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-03-07, 17:42
FC Barcelona - Racing de Santander 4:0
Autor Wiadomość
kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2010-02-21, 11:05  

bardzo przyjemny mecz. iniesta i toure genialni.

szkoda, że Bojan nie strzelił w tej sytuacji pod koniec 1 połowy, ale ogólnie dobry mecz. jednak na prawej to on grać nie może, także podobnie jak poprzednicy pomarudzę na te roszady messi - bojan.

Janio napisał/a:

1. Wkur.wia mnie kiedy doswiadczony przeciez gracz, ktorym jest Marquez lapie idiotyczna zolta kartke za ostry faul na Canalesie w zupelnie niegroznej sytuacji i w bezpiecznej strefie boiska. To samo Pique ktorego chyba nie nauczyla niczego czerwona kartka z Getafe bo dzisiaj po stracie pilki znowu ostro wjechal wslizgiem w nogi rywala chcac odebrac zgube

też mnie to wczoraj zirytowało. czas się ogarnąć panowie :)

3pkt dopisane, konto bramkowe powiększone, 0 z tyłu. tak to powinno wyglądać mimo osłabień w składzie.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk
Postaw piwo autorowi tego posta

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2010-02-21, 16:46  

chaos napisał/a:
Wiedziałem, że młody Canales się obsra w takim meczu. Zresztą to samo mówił Cruyff, ze ten zawodnik nie radzi sobie z tym calem medialnym zamieszaniem wokół jego transferu do mierdy (co nie, Ned? ;) ). Pierwsza polowa świetna, druga nie najgorsza. Bozian, czemu nic nie strzeliłeś?! Przy tej akcji w 1 połowie zawodnicy Santanderu odbijali sie od niego, jakby byli namagnesowani ujemnie przy plusowym Bojanie. Nie wiem, czemu tak wędrował w ataku, ale wiem, ze jego miejsce jest na środku przy wykończeniach i że przy kontratakach piłka powinna iść od razu do niego albo Messiego. Chłopak na szybkości potrafi powieźć obrońców, co pokazał parę razy w dzisiejszym meczu.
Martwi mnie trochę słaby występ Pique. Problemy z dokładnym rozprowadzeniem piłki ostatnio doskwierają mu najbardziej. Kartka zupełnie niepotrzebna, zreszta to samo tyczy sie Rafy.
Acha, ogólnie to Villarato i Messi < C.Ronaldo ;)

Ja mimo wszystko twierdze, ze do optymalnej formy wciaz nam troche brakuje Kamil. Zgodze sie z tym co napisales, ale rowniez trzeba pamietac o niepotrzebnych faulach i niewymuszonych stratach w momencie kiedy juz prowadzilismy 3-0 i nalezalo spokojnie kontrolowac mecz. Tak jak wczoraj przewidywalem, Guardiola nie jest do konca zadowolony z postawy druzyny. Blad obrony przy bramce Iniesty i dwa rzuty wolne ustawily ten mecz. Choc wygralismy zasluzenie grajac o wiele lepsza pilke od Racingu, nie sposob nie zauwazyc, ze wciaz jest sporo do poprawienia.

Bramki z meczu:

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2010-02-21, 17:03  

obejrzalem dzisiaj mecz na spokojnie i chyba dawno tak nedznie nie zagralismy u siebie. pokazuja to zreszta statystyki gdzie mielismy cos kolo 10 strzalow na bramke a to polowe mniej niz zwykle
tak sobie mysle ze indywidualnie to nikt nie zasluzyl na wyroznienie. moze odrobine henry bo jako jedyny w ataku byl aktywny. iniesta sporo magii ale sporo dziwnych strat, busi z yaya sobie momentami przeszkadzali choc trzeba przyznac ze dosc szybko udawalo im sie odbierac pilke. jesli chodzi o atak to messiego prawie na boisku nie bylo i trzeba bylo w przerwie wpuscic pedro zeby ktos pobiegal, a bojan jak to bojan, ze 2 akcje udane, ale setke zawalil zachowujac sie przy tym jakby pierwszy mecz w seniorach gral no i w ogole jakis taki bez powera, bez szybkosci i wolno podejmujacy decyzje
w ogole ten mecz jakis rozlazly, choc szybko strzelajac bramke i majac w glowie mecz z vfb trzeba sie bylo tego spodziewac

Boberek 

Piwa: 1014/1795
Wysłany: 2010-02-21, 17:55  

A moim skromnym zdaniem mimo ze mecz z naszej strony nie byl najwyzszych lotow i ze zaden z zawodnikow nie wybil sie ponad poziom to mozna byc zadowolonym z wysokiego zwyciestwa nad Racingiem . W szczegolnosci po porazce z Atletico Madryt przed tygodniem i przy braku 5 podstawowych zawodnikow na dzisiejszy mecz.

Cieszyc moze napewno bramkowe przelamanie i calkiem niezly mecz Henryka moze teraz uwierzy w siebie i bedzie jeszcze z niego pozytek na koniec sezonu.

Mysle ze to samo mozna powiedziec o Rafie brameczka palce lizac i byc moze jeszcze uda mu sie trafic raz lub dwa do konca sezonu .

Super debiut Thiago oby Guardiola dawal mu czesciej sie ogrywac nawet po kilkanascie minut w takich meczach kiedy wynik jest juz przesadzony.

P.S Do kogo na lawce podbiegl Thiago po strzeleniu bramki :> ?

Tak sobie wogoole mysle ze chyba ta plaga kontuzji byc moze przyszla w najlepszym momencie ..Racing ograny a mysle ze VFB i Malaga za tydzien nie sprawia nam zbyt duzo klopotow

SRT 

Piwa: 202/149
Wysłany: 2010-02-21, 18:15  

nie wiem może powinienem jeszcze raz na spokojnie oglądnąć mecz, ale dla mnie Henry oprócz ładnego wolnego to nie zagrał jakoś porywająco...na wyróżnienie dla mnie zasługują Iniesta, Yaya i Marquez ( choć na minus ten głupi faul na Canalesie) no i byłby Bojan gdyby tej sytuacji tak profesjonalnie nie spartolił. ogólnie to trochę szczęścia mieliśmy też, bo rzadko taka skuteczność z wolniaków się nam zdarza no i mało brakło żeby wpakowali nam tą bramkę, bo tak ogólnie to jakichś mega klarownych sytuacji nie mieliśmy...
Boberek, wydaje mi się że do Jonathana ;)

Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2010-02-21, 20:56  

Boberek napisał/a:
Super debiut Thiago oby Guardiola dawal mu czesciej sie ogrywac nawet po kilkanascie minut w takich meczach kiedy wynik jest juz przesadzony.

P.S Do kogo na lawce podbiegl Thiago po strzeleniu bramki ?

Nie był to debiut, bo i w lidze już grał:

i w tym sezonie Guardiola dawa mu szanse:

Zapowiada się niesamowicie. Czasem wygląda nawet na zbyt pewnego siebie, więc dobrze, że Pep trochę go utemperował po tej celebracji bramki z Jonathanem.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2010-02-26, 13:17  

Marquez powala Canalesa :D

i dobry wujek Pique troszczący się o Puyola

Ruleta Messiego <333

Iniesta nie chciał być gorszy od Messiego i tez pokazał, że ma skille ;D

nie wiem jak tu.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
chaos
chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2010-02-26, 14:23  

Zagranie Iniesty to coś w stylu: Chodź chłopczyku, weź sobie piłeczkę... A chu*a!
Tym zagraniem zatkał czarną dziurę ;)
Marquez nową mierdę ściął równo z trawniczkiem na Camp Nou. Żyleta :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi