Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: kuryl
2010-02-18, 14:11
FC Barcelona - Getafe CF 2:1
Autor Wiadomość
gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2010-02-06, 23:08  

Dla mnie obie czerwone kartki sluszne, przy drugiej nawet nie ma co dyskutowac bo faul ostatniego obroncy w takiej sytuacji to musi byc czerwona kartka. Co do Pique to za taki atak tez nalezy sie roja. Barcelona znowu slabo ze skutecznoscia, okazji bylo na 6 goli. Dobrze ze strzelili na 2-0 bo inaczej krucho by bylo.

Co do meczu z Atletico to jest to zespol zdolny do wszystkiego, do dobrego meczu albo do totalnej zenady. Z Barcelona pewnie sie spreza bo zenade graja zwykle ze slabymi rywalami.
Postaw piwo autorowi tego posta

Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2010-02-06, 23:41  

zylynho napisał/a:
Zlatan dzis gral cale 57 minut i zrobil cos naprawde spektakularnego. Fantastycznie obsral sie w sytuacji sam na sam. Ale nawet nie smiem sie zasmiac, bo wiem czym to grozi :lol:

A co miał zrobić w tej sytuacji?
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle

gregori 

Piwa: 360/72
Wysłany: 2010-02-06, 23:52  

No na przyklad mogl strzelic gola.

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Kendzior, zyly, Andrés8
Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2010-02-06, 23:55  

Jak? Gdy dostał piłkę, był już właściwie na bramkarzu, więc strzelając, najprawdopodobniej trafiłby w niego. Minął go i oddał strzał. To też jego wina, że na drodze stanął obrońca Getafe?
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2010-02-07, 00:25  

zylynho napisał/a:
Zlatan dzis gral cale 57 minut i zrobil cos naprawde spektakularnego. Fantastycznie obsral sie w sytuacji sam na sam. Ale nawet nie smiem sie zasmiac, bo wiem czym to grozi :lol:

Wszystko fajnie ale gdy imerr(?) wkleił spyerdoloną dwusetkę Eto'o to od razu był lament, że na Samu wylewa się wiadra pomyj i miesza z gównem.

Dzisiejszy mecz to niezły materiał na demotywatora dla królewiczów z Madrytu (i przedmieść :D ) bo wydawać się może, że nic nie jest w stanie zatrzymać wielkiej Barcelony.

Milito zagrał świetne zawody, Messi też ale to całkiem normalne :]

A ta kurwa Vitienes nie dość że nas wykartkował, to nawet przypajacował ze strojem w pierwszej połowie, żeby utrudnić nam życie. Nie wierzę, że nie było to umyślne :>

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2010-02-07, 01:55  

Gestykulacja Messiego :D

nie wiem jak tu.

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2010-02-07, 08:48  

gregori napisał/a:
Dla mnie obie czerwone kartki sluszne, przy drugiej nawet nie ma co dyskutowac bo faul ostatniego obroncy w takiej sytuacji to musi byc czerwona kartka.

Nie wiem, może nie widziałem tej sytuacji zbyt dobrze i dokładnie, ale jak dla mnie koles z Getafe nie tyle wymusił faul, co przysumulował a Marquez się o niego potknął... I jeszcze to czerwo...

Keitę trzeba wybatożyć, szczególnie za ten drugi strzał - moze sie nauczy. Znowu skutecznosc jest naszym najwiekszym wrogiem, i jak bedzie dalej taka to niedlugo przez nią stracimy pkty.
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2010-02-07, 09:10  

Sędzia w pierwszej połowie był naszym dwunastym zawodnikiem, dopiero po przerwie wybiegł w żółtej koszulce i przestał mi się mylić z naszymi :)

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2010-02-07, 09:39  

Carles napisał/a:
Do tego wraca Alves, czyli obrona Alves,Milito(który dzisiaj zaliczył bardzo przyzwoity występ), Puyol, Abidal jest mocna. A pomoc? Yaya, Keita, Xavi, Iniesta - można wybierać, atak bez zmian.

Przykro mi Carles, ale zarowno Alves jak i Yaya z Atletico nie zagraja :/ Brazylijczykowi odnowila sie kontuzja w trakcie rozgrzewki i wg 'Sportu' nie zobaczymy go na boisku przez 3 tygodnie, z kolei Yaya nie zagra pewnie w najblizszych meczach.

Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale chyba ktos pisal ze na Vicente Calderon nie zagra Busquets - z jakiego powodu? Kartki?

Jesli to wszystko sie zsumuje to Pep bedzie mial spory zawrot glowy przed tym trudnym wyjazdem. W obronie pewnie zagra Abidal, Puyol, Milito i Maxwell - chyba trudno zestawic solidniejsza czworke w takiej sytuacji kadrowej. Pomoc to Keite, Xavi i Inieste i w ataku Henry/Pedro, Messi i Ibra.

Nie jestem przekonany czy czerwona kartka dla Rafy Marqueza byla sluszna. Czy rzeczywiscie przepisy mowia, iz nawet takie lekkie zahaczenie w polu karnym przy starciu dwoch zawodnikow jest karane czerwona kartka? Nie mam watpliwosci ze Marquez byl ostatnim obronca i zawodnik Getafe (Soldado?) wychodzil sam na sam z bramkarzem, wiec jest bardzo prawdopodobne ze gregori ma racje.

Z kolei czerwo dla Pique zasluzone jak najbardziej, faul byl bardzo brutalny i moglo sie to skonczyc grozna kontuzja. A to wszystko bylo konsekwencja zbyt ryzykownej gry w obronie, bo gdyby zamiast dryblowac pod polem karnym oddal pilke na skrzydlo albo oddalil zagrozenie... Akurat do tamtej chwili mielismy miazdzaca przewage i chwile wczesniej Getafe zaczelo stwarzac jakies zagrozenie.

Dobrze ze mamy w druzynie Messiego, jego rajd poprzedzajacy bramke Xaviego byl niesamowity. Przez wiekszosc akcji Messi i Xavi byli we 2 na 4 zawodnikow Getafe a mimo to strzelili bramke. Ladnie Messi sciagnal na siebie 2 obroncow :)

Fantastyczny mecz zagral tez Andresito, wg 'Sportu' zreszta byl najlepszy na boisku. To byl ten Andres, ktorego chcemy widziec w kazdym meczu. Maxwell na prawej stronie w jednym meczu zrobil wiecej niz we wszystkich poprzednich na lewej flance ;) Dobra opcja z przestawieniem go na przeciwne skrzydlo, pokazal sie z bardzo dobrej strony. I oczywiscie wypada zaznaczyc, ze kolejny raz na bardzo wysokim poziomie zagral Abidal.

Trener Getafe Michel przyznal po meczu, ze bardziej niz umiejetnosci pilkarskie zaimponowal mu charakter, solidarnosc pomiedzy soba naszych pilkarzy. Na przekor wszelkim przeciwnosciom losu ta druzyna wciaz wygrywa. Niech mowia o Villarato, kazdy kto jest w miare obiektywny widzi ze jestesmy na prowadzeniu tylko dzieki sobie.

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2010-02-07, 09:43  

Nederlander napisał/a:

Fantastyczny mecz zagral tez Andresito, wg 'Sportu' zreszta byl najlepszy na boisku. To byl ten Andres, ktorego chcemy widziec w kazdym meczu.

ale po takim rajdzie jak odwalił w drugiej połowie oddanie takiego strzału to już wstyd :)
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2010-02-07, 09:51  

Ned - przy kartce dla Marqueza sędzia zachował się słusznie. Rafa wpadł na przeciwnika i wytrącił go z równowagi, gdyby nie on byłaby bramka. Faul był na pewno, a skoro faul to i czerwona kartka.

Ogólnie mecz do zapomnienia, dobrze, że udało się w osłabieniu strzelić gola i wygrać. Brawo dla Messiego, bo można powiedzieć, że wczoraj wygrał nam mecz (mimo, że putki ostatnio stwierdziły, że nie potrafi tego robić ;) ). Wielki plus dla Milito, bo zagrał wczoraj bardzo dobrze. No i oczywiście dla VV za jego pewne interwencje.

Ps. jeżeli nie wiemy jak ocenić daną sytuację wystarczy odwrócić zespoły i pomyśleć jakbyśmy zareagowali gdyby taka sytuacja przydarzyła się naszemu zespołowi. To pomaga ;)

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2010-02-07, 09:55  

Nederlander napisał/a:
Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale chyba ktos pisal ze na Vicente Calderon nie zagra Busquets - z jakiego powodu? Kartki?

si! wczoraj wyłapał piątą.
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, .....

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2010-02-07, 10:37  

gdyby marquez faulowal to faktycznie nalezalaby sie czerwona, tylko ze ja tam faulu nie widzialem, raczej probowal za wszelka cene kontaktu uniknac, az w koncu potknal sie o kepe jak ten mu sie pod nogi polozyl.glowny tu mogl nic nie widziec, ale boczny powinien symulke kepy wyłapac. swoja droga zenada ze koles majac idealna pilke na strzal 7 metrow przed bramka, w sytuacji kiedy i tak ma mecz przegrany nie probuje strzelic bramki tylko wali symulke

caly zespol zagral na mocną 5 (moze z wylaczeniem keity ktory cos tam powinien wepchnac), ja bym wyroznil maxwella ktory zagral jak profesor na nienaturalnej dla siebie pozycji

Janio 
Lo Puto Crack

Piwa: 93/186
Wysłany: 2010-02-07, 11:31  

Rafa mógł całkiem odpuścić naciskanie na rywala - VV był blisko i mógł to wyjąć, a tak wiadomo było że jeśli tylko sędzia gwizdnie to będzie karny+czerwo.

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2010-02-07, 13:17  

Skrot:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi