Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Hoy, manana y siempre
con el Barça en el corazon

Jose Mourinho
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kibol
2007-04-01, 12:58
Statystyki
Autor Wiadomość
Diablo 
Koszmar Pereza

Wysłany: 2006-01-24, 18:15  Statystyki

Oto prowadzone na mój prywatny użytek statystyki z bieżącego sezonu. Aktualizuję je co mecz, jeśli kogoś to interesuje mogę też aktualzować i na forum.

W część ILOŚĆ ROZEGRANYCH MECZÓW pierwsze liczba to La Liga, druga to LM, trzecia to CdR, ajkby ktoś jednak czegoś nie rozumiał, to chętnie wytłumaczę.

Interested?

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-01-24, 18:22  

prowadze podobne ale niestety tymczasowo nie posiadam Excela i nie moge ich akutalizowac-tylko kopiuje do notatnika a zaktualizuje jak znajde kogos, kto mi program pozyczy.

Moje statsy zawieraja dodatkowo ilosc minut, kartki a takze podstawowe informacje odnosnie calej druzyny(strzaly celne, niecelne, posiadanie pilki) w poszczegolnych meczach
Postaw piwo autorowi tego posta

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-01-24, 18:47  

Dla mnie bomba. Tylko wzbogacic o dane Kota i jazda.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-01-25, 12:43  

Tym, których interesują takie statystyki, polecam http://www.fcb-videos.com/statistiques.html

jak widać jest jeden minus, nie jest szybko aktualizowana.

Jeśli chodzi o temat to bardzo fajny i licze ze Diablo oraz Kot bedą dzielili się z nami swoją pracą :brawo:

Kot zamiast szukać exela ściągnij sobie ten program http://www.ux.pl/openoffice/?page=download . Funkcje są takie same jak w officie microsoftu... :]

mroo 

Piwa: 741/716
Wysłany: 2006-01-25, 16:03  

jeszcze tylko statystyki realu by sie tam przydaly

a co,

zeby sie lepiej napinac :lol:

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2006-01-25, 16:08  

To piszcie co o tym sadzicie - w pobiedzialek temat wyczyscze i zamkne, zeby byly tylko staystyki robione przez Diablo.

Osobiscie mam nadzieje, ze chlopaki sie dogadaja (Diablo i Kot) i beda statsy kombinowane:)

dobry 

Wysłany: 2006-01-25, 20:18  

Diablo, w ubieglym sezonie robilem podobne statystyki, oczywiscie na potrzeby wlasne. Skrupulatnie podliczalem kazda kolejke i sprawdzalem po kilka razy czy nie robie bledu. Najlepsze bylo to, ze nieco sie roznily od Twoich. Mowie o tych statsach, ktore zapodawales raz na jakis czas na BO. Nie to zebym watpil w wiarygodnosc Twoich statystyk, ale jest to dla mnie dosc zastanawiajace. Podliczalem mecze, bramki i asysty :]

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-01-25, 20:34  

Marca i LFP tez sie rozniły między sobą :co jest:

dobry 

Wysłany: 2006-01-25, 21:02  

Teraz pytanie: czy to kwestia blednej interpretacji czy moze zwykle naginanie? :]

/mowie o roznicach miedzy LFP i Marca, a nie o statsach Diablo = zeby byla jasnosc :P /

Diablo 
Koszmar Pereza

Wysłany: 2006-01-25, 21:58  

Bramki zgadzają się napewno. Problem może być w asystach, bo tutaj różne źródła różnie interpretują szczególnie jeden przypadek - rzut karny. U mnie każdy zawodnik któy zostanie sfaulowany w polu karnym i potem pada z tego bramka z karnego, to zapisuje faulowanemu asystę, wiem ze wiele zrodel tez tak robi. Zasada ta natomiast nie dotyczy bramek z rzutów wolnych. Statystyki tez prowadzę co mecz i składy i zmiany spisuje ze stronki, asysty wyłapuję sam na podstawie sciągniętych bramek.

Teraz, wracajac do sugestii o łączeniu moich statystyk z Kota statystykami, to nie widzę problemu, ale pod warunkiem ze zajmie sie tym Kot lub ktoś trzeci, ja praw autosrkich sobie nie roszczę :) Ja mam bardzo napięty życiorys i nie będę mógł sobie pozwolic na prowadzenie tak rozbudowanych statystyk.

To by na razie bylo tyle odemnie.

Kot 
Claudia Cardinale

Wysłany: 2006-01-25, 22:06  

Ja mysle ze moglibysmy podzielic sie rubrykami. Co do asyst to nie licze wywalczonych karnych(prowadze osobna rubryke, ktora ich dotyczy) ale licze kazde ostatnie podanie i dlatego np Deco zaliczyl w meczu z Realem 2 asysry. Widzialem takze ze u Ciebie Sylvinho ma 3 ostatnie podania a u mnie 4. Domyslam sie ze nie policzyles 2 gola Eto'o z Osasuna poprzedzonego dotknieciem pilki przez bramkarza z Pampeluny po cudownej akcji lewego obroncy...

Diablo 
Koszmar Pereza

Wysłany: 2006-01-25, 22:09  

U mnie Deco tez ma 2 asysty za mecz z realem, a sylvinho nie ma wlasnie za mecz z osasuna bo pilke etoo zagral bramkarz, tak samo Ronnie nie ma asysty za bramke messiego w meczu z alaves. Na tym moga polegac te roznice.

Co do dzielenia sie rubrykami, to ja moge prowadzic to co mam, ty to czego ja nie mam, a potem ktos to polaczy w jedna calosc :)

Kot 
Claudia Cardinale

Wysłany: 2006-01-25, 22:17  

a ja uwazam ze Sylvinho z Osasuna, van Bommel z Bilbao albo Roni z Alaves powinni miec asysty. Najpierw musze zainstalowawc ten program co dal mi danielos a nie mialem czasu. Potem pomyslimy :]

dobry 

Wysłany: 2006-01-25, 22:53  

Od dawien dawna walczylem aby powstal dzial 'statystyki' na BO, bezskutecznie. Moze ten dzial w koncu znajdzie sie w nowym projekcie. O szanse trzeba spytac ludzi, ktorzy sa od spraw technicznych. Crow, kawal czas temu /w sierpieniu?/ w rozmowie z Toba sygnalizowalem to w moich propozycjach dzialow, ktore moglyby sie znajdowac w nowym projekcie. Na czym stanelo to w sumie to dzis nie wiem. Generalnie gdyby cos takiego sie znalazlo to moglbym zglosic swoja kandydature do prowadzenia tego dzialu. Mozemy zrobic tak jak pisze Diablo. Moglbym spelniac funkcje osoby, ktora laczylaby w jedna calosc statystyki prowadzone przez Kota i Diablo. Generalnie to moze byc dobry uklad. Kazdy ma czasu ile ma, a wspolnymi silami bylby przynajmniej jakis konkretny efekt ku uciesze wielu uzytkownikow.

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2006-01-25, 23:07  

Jak dla mnie nie ma problemu. Dogadajcie sie miedzy soba co kto i za co odpowiada, grunt zeby wszystko dzialalo. Nieraz sie wspolpracowalo, wiec mam pewnosc ze koncowy wynik waszej wspolpracy bedzie co najmniej zadowalajacy. Wiec jak cos - macie zielone swiatlo. Mysle, ze dobrze byloby teraz to wszystko rozpoczac, dopracowac forme wspolpracy, zeby - jak juz powstanie strona - wszystko gralo jak w szwajcarskim scyzoryku:)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi