Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Basket
Autor Wiadomość
Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2006-02-11, 00:25  Basket

Ej, nie kminie tego! Jak nie mogło być tematu o koszykówce ?! :lanie:

Ale od czego macie mnie :cfaniak: :D
Ostatnio zmieniony przez Radoslaw 2006-09-27, 00:00, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-02-11, 00:28  

Radze rozwinąć swego posta... może coś o zasadach gry, komu kibicujesz (wiadomoe, że Śląsk :co jest: ) jak wygląda sytuacja w polskiej licze czy tam NBA - cokolwiek ;)

suntos 

Piwa: 203/49
Wysłany: 2006-02-12, 00:48  

Hehe też mnie dziwiło, że nie ma tu takiego tematu :)

Co do PLK - niejasna wciąż sytuacja Pacesasa w PTS. Z sezonu na sezon, gra coraz słabiej wiec mnie cieszyłoby odejście rozgrywajka. Jednak skłaniałbym się do oddania go po zakończeniu rozgrywek. Jeżeli odszedłby teraz zostaje - Dalmau, Nemeth i jego kontuzje, Atkins i bezużyteczny Alibaba + "nigdy nie wejdziemy dłuzej niż na 3min" juniorzy. Nie wiem, czy PTS zdobędzie mistrza, podejrzewam, że tak. W przerwie letniej muszą wymienić sporo zawodników, bo z tymi emerytami nie mozna mysleć o dłuższych sukcesach.

Bardziej skupiam się na najlepszej lidze świata, a nie PLK. Juz niedługo mecz gwiazd, konkursy wsadów itp. Jako kibic Phoenix czekam na powrót Amare - drużyna dobrze sobie radzi bez swojego najlepszego strzelca, mam nadzieje, że gdy zacznie znowu grac nadal będzie urzekał kbiców swoimi zagraniami.

Heh mam nadzieję, że będzie jakis odzew w temacie :)

Radoslaw 
Były radek8

Wysłany: 2006-02-12, 03:15  

No Pacek dostał eksluzywną oferte z Pamesy i mówi, że chce odejść.

A co do mistrzostwa. Hmm...liga w tym sezonie jest bardzo nieobliczalna. Naprawdę ciężko powiedzieć kto wygra. Największe szanse ma oczywiście Prokom, ale przecież dostał okropne lanie we Włocławku. Jest i Anwil właśnie, ale czasem gra bardzo niemrawo. Jest i Polpak z Apodacą, jest Polpharma z tercetem Kinloch-Jonhson-Stanton. Do tego Śląsk, na który liczę. Nie zapominajmy o przedziwnym Turowie, który po wygranej z Prokomem w Sopocie, przegrał w następnym meczu u siebie ze Stalą Ostrów 70-90!

A co do NBA to mamy jeszcze tydzień i to nie cały ;]

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1201
Wysłany: 2006-03-08, 22:19  

W węgierskim Pecsu zespół Europy pokonał drużynę Reszty Świata 86:67 (19:18, 18:16, 28:14, 21:19) w pierwszym w historii europejskiej koszykówki Meczu Gwiazd Euroligi kobiet.

Jedyna Polka w Pecsu Agnieszka Bibrzycka zdobyła dla drużyny Europy 13 punktów. Amerykanka Anna De Forge występująca w Wiśle Can Pack Kraków zdobyła dla Reszty Świata 10 punktów. W hali w Pecsu najlepsze koszykarki oglądało 3500 fanów basketu.

Po pierwszych zaciętych 20 minutach, w drugich Europa prowadziła zdecydowanie, mając czołowe koszykarki w Rosjance Marii Stiepanowej i Belgijce Ann Wauters. W 33 minucie Europejki wygrywały z ekipą złożoną przede wszystkim z Amerykanek występujących na Starym Kontynencie 70:50.

Europa - Reszta Świata 86:67 (19:18, 18:16, 28:14, 21:19)

Europa: Maria Stiepanowa 18, Sandra Le Drean 15, Agnieszka Bibrzycka 13, Ann Wauters 10, Eva Viteckova 10, Francesca Zara 6, Elisa Aguilar 6, Laia Palau 4, Elodie Godin 4, Jurgita Streymikite 0, Dalma Ivanyi 0;
Reszta Świata: Grace Dakey 18, Rebbekah Brunson 10, Anna De Forge 10, DeLisha Milton 9, Allyson Hardy 6, Janell Burse 5, Katie Douglas 4, Alessandra Santos 3, Vickie Johnson 2, Rachil Robinson 0

onet.pl

Dzień Kobiet nie przyniósł dziś szczęścia naszym koszykarkom. W towarzyskim spotkaniu, rozegranym w Gdyni, reprezentacja Stanów Zjednoczonych pokonała zawodniczki Lotosu Gdynia 66:61 (16:9, 18:24, 14:19, 18:9). Jutro w Starogardzie Gdańskim (godz. 18.00) spotkanie rewanżowe obu drużyn.
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

Radoslaw 
Były radek8

Wysłany: 2006-03-10, 21:07  

Nom, fajnie. Biba 13 pkt w takim meczyku potwierdza swoją klasę. Z Polskiej Ligi Koszykarek jeszcze Ann De Forge z Wisły Kraków wystąpiła. Polska Koszykówka Kobieca idzie w górę. Szkoda, że mężczyzni kaleczą :D

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-04-04, 23:16  

Euroliga 1/4 finalu
Barça - Real 72 - 58 :yoyoyo:
w czwartek rewanz a w weekend dodatkowo w lidze sobie zagraja :D

Bau$ 

Wysłany: 2006-04-05, 17:20  

suntos napisał/a:
Jeżeli odszedłby teraz zostaje - Dalmau, Nemeth i jego kontuzje, Atkins i bezużyteczny Alibaba...

Ja się zastanawiałem przez parę sezonów z rzędu dlaczego nikt w Polsce nie spróbuje zatrudnić Atkinsa, chyba z wiadomych przyczyn... :> Aż wreszcie ktoś się znalazł i Rashid się chyba jednak sprawdza.

Radzio9 napisał/a:
... jest Polpharma z tercetem Kinloch-Jonhson-Stanton.

A propos Stantona to chyba najbardziej bezmyślny i jednostronny zawodnik jakiego w ostatnich latach w Polsce (i nie tylko w Polsce) widziałem. Taka dygresja. :)

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/555
Wysłany: 2006-04-13, 22:50  

Barca w final four.

Barcelona 76-70 Madrid. Barcelona 2-1 Madrid.

Radoslaw 
Były radek8

Wysłany: 2006-04-14, 19:25  

Bau$ ;-)

Stanton to drugi Watson, który jak grał to mnie tak wkurwiał, że wyrywałem krzesełka :D

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-04-17, 16:49  

Bulls, nawiazujac do pieknej tradycji wywalczyli awans do fazy play-off sensacyjnie pokonujac Miami.

Sukces Bykow bardzo cieszy, ale obawiam sie ze w pierwszej rundzie PO zakoncza sie ich tegoroczne zmagania w NBA.

suntos 

Piwa: 203/49
Wysłany: 2006-04-17, 17:36  

Pewnie odpadną z Detroit, chyba, że któryś z Tłoków złapie kontuzje, bo to chyba jedyna drużyna, która nie może narzekać na urazy.

Cały sezon czekałem na wyzdrowienie Amare, ale chyba się przeliczyłem :) Mam nadzieję, że w nastepnym sezonie będzie juz w stanie grać na swoim starym poziomie. Choć patrząc na Webbera to mam wątpliwości czy odzyska swoją dynamikę.

Dodatkowo Kurt Thomas wróci dopiero gdzieś w okolicach finału konferencji - liczę, że się dostaną. Pierwsza runda to Lakers ( nawet dobrze, że przegrali, bo nie chciałbym walczyć w play-off z Sacramento )

Radoslaw 
Były radek8

Wysłany: 2006-04-18, 15:43  

Dzisiaj Playoff in da polska telewizja :]

Wrocławska Trójka przeprowadzi transmisję z meczu Czarni Słupsk - Śląsk Wrocław. Czy Griszczuk znajdzie wreszcie receptę na Śląsk, który mimo, że w sezonie tyle razy zawodził to zdołał pokonać dwa razy Słupszczan i zająć 5 miejsce w lidze? Oby nie. 18.30 rozpocznie się mecz ;)

ŚLĄSK! ŚLĄSK! WKS!

lechoo 

Wysłany: 2006-04-20, 15:03  

dosc pechowo Chicago na 7 miejscu w Konferencji, ale licze ze z Miami pokaza sie z dobrej strony. Jeszcze 2 tygodnie temu mogli marzyc o playoffach ale apetyt rosnie w miare jedzenia.

Zabawny mecz Memphis bo nie chcieli wygrac a wygrali i zagraja z Dallas wiec za 1,5 tygodnia wrescie przestana poswiecac Gasolowi calej kolumny w kazdej gazecie.

Radoslaw 
Były radek8

Wysłany: 2006-04-25, 13:38  

Śląsk [']

Odpowiedz do tematu