Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FCBlog.pl
Autor Wiadomość
imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2009-12-12, 17:41  FCBlog.pl

:raca: www.fcblog.pl :raca:

Wiem, że niektórzy nie wierzą, że to się wydarzyło naprawdę, ale naprawdę powstała stronka, którą tworzą m.in. ludzie z naszego forum. Nie jest to jednak strona informacyjna.

Cytat:
FCBlog to projekt, który kibicom Barçy ma przybliżyć ich klub od strony, od której często go nie znają.

U nas nie znajdziesz plotek transferowych, wypowiedzi z konferencji prasowych, bramek z ostatniego meczu i tradycyjnych pomeczówek. Staramy się połączyć tematy luźne i poważne, zazwyczaj takie, których nie ma na innych polskich stronach. Planujemy publikację karykatur, ciekawych zdjęć, filmików, ale też felietonów, materiałów historycznych, czy tłumaczeń wywiadów.
Chcemy, by FCBlog był czymś naprawdę nowym na polskiej scenie stron o FC Barcelonie. Nie nastawiamy się na wysyp newsów, ani na wielką popularność. Wiemy jednak, że jest spora grupa culés, których interesują inne materiały niż te z pierwszych stron "Sportu" i "El Mundo Deportivo". Zamierzamy umieszczać teksty i multimedia z mniej znanych witryn internetowych oraz tworzyć prace oparte na własnych przemyśleniach.

Liczymy, że w tworzeniu FCBloga pomogą nam nasi czytelnicy. Jeśli chcesz do nas dołączyć lub masz pojedynczy materiał, koniecznie napisz na: mail@fcblog.pl

Jeśli szukasz standardowych tłumaczeń newsów, to polecamy takie strony jak:
- http://www.blaugrana.pl
- http://fcbarca.com
i wiele podobnych

Autorem front-endu strony Raijn Interactive.

Uwagi, zachwyty i zgłoszenia do współpracy możecie pisać na maila, gg, pw oraz w tym temacie.

:raca: www.fcblog.pl :raca:

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 19 piw(a):
grintx, Bruce, ely, jedras, Kendzior, JeLeN, Gilu, Boraś, Pietro, stynka, formel, Cartmann, trent, Mentor, fanxtar, ladyoviedo, Boberek, johnny garden, Bienias
JeLeN 
Przyjaciel Forum

Piwa: 27/131
Wysłany: 2009-12-13, 11:58  

Znakomity blog mam nadzieje, że z dnia na dzień będzie się rozwijać. Miło się czyta :) licze na wiecej karykatur jak niegdys na jakims blogu o Barcelonie bodaj blog blaugrana czy jakos tak, którego już nie ma ;)

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2009-12-14, 13:00  

Ciekawa inicjatywa, jedyne co mi sie nie podoba to pisanie o Guddym. Piszcie o nim dobrze albo wcale.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
ladyoviedo
Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2009-12-16, 10:58  

poprawcie na fcblog formularz rejestracji bo sie krzaczy, chyba ze to taki anty-bot:)
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2009-12-16, 11:07  

czyli jednak nie tylko u mnie ;)
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. „Koza” grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał „tu jestem, podaj, zagraj, dawaj”. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2009-12-16, 11:20  

ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż = ['] jeśli o to wam chodzi.
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, .....

Boberek 

Piwa: 1013/1793
Wysłany: 2009-12-16, 12:05  

To ze blog jest swietny to chyba pisac nie musze .Ze swojej strony poprosilbym w miare mozliwosci o wiecej filmikow Crackovi z napisami PL bo pierwsze dwa sa swietne .szczegolnie ten z Gutkiem i Krysia :)

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/383
Wysłany: 2009-12-16, 12:10  

optymistyczne założenie jest takie ze crackovia bedzie sie pojawiac 2 x w tygodniu, po 2 filmy na odcinek :) rzeczywistość te plany zweryfikuje :]

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Kendzior, johnny garden
imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2009-12-16, 12:42  

Boberek napisał/a:
To ze blog jest swietny to chyba pisac nie musze .Ze swojej strony poprosilbym w miare mozliwosci o wiecej filmikow Crackovi z napisami PL bo pierwsze dwa sa swietne .szczegolnie ten z Gutkiem i Krysia :)

Jeśli komuś blog się podoba, to niech przekaże adres innym cules i sam pomyśli o czym można napisać (felieton, jakiś artykuł, seria zdjęć, cokolwiek) :)

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

buul 

Piwa: 60/132
Wysłany: 2009-12-16, 12:43  

Przy tej rejestracji to kodowanie się sypie - może Raijn zaradzi :)

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2009-12-16, 13:20  

Dzisiaj wieczorem (jeśli czas pozwoli) lub jutro (jeśli dzisiaj czas nie pozwoli) obadam problem.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2009-12-16, 13:53  

jeszcze jest jakis problem linkiem potwierdzajacym w ff - kumpel mowi ze musial recznie wklejac do paska adresu

buul 

Piwa: 60/132
Wysłany: 2009-12-16, 14:07  

Może odbiera wiadomości tylko jako test - wtedy link mu nie zadziała i trzeba właśnie ręcznie wklejać.

Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2009-12-17, 11:25  

Dzisiejsze poprawki:
- menu napisane od nowa (powinno działać w IE6 & IE7),
- dodane info o kodowaniu do plików z rejestracją i przypominaniem hasła (niech ktoś komu się wcześniej krzaczyło da znać czy bangla),
- bardziej czytelny tekst w boxie po logowaniu.

Strona sprawdzona w: IE 6, IE 7, IE 8, FF 3.5.x, Opera 10, Google Chrome, Safari 4, Flocku 2.5.5. Wszystko na Windows XP. Wszystko już śmiga (nawet przezroczystość PNG w IE6).

Gdyby jednak ktoś zauważył jakieś błędy - proszę o info w tym temacie.

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Kendzior, Steve
Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2009-12-23, 12:28  

Jestem pod wrażeniem:) Miała być strona w takim stylu, jak legendarne BO (niech jej ziemia lekką będzie), ale jest blog, który wydaję mi się lepszą formą, znacznie ciekawszą:)

Graty za pomysł, zasiadam do czytania:)

Odpowiedz do tematu