Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kieła
2014-07-11, 17:49
Luis Alberto Suarez Diaz
Autor Wiadomość
wakabayashi 

Piwa: 431/572
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-04-16, 12:50  

i taka wlasnie powinna byc u nas 9, a nie czlapiacy, wielki szwed. lucho mozna tez wiele zarzucic, ale on przynajmniej jako jedyny postawil na 9 kogos innego niz messi, a tyle bylo rabanu, ze messiego nie mozna cofnac, nie mozna przesunac, i takie tam. chlopak nie dosc, ze ustapil suarezowi miejsca na '9', to jeszcze sam rozgrywa kosmiczny sezon.
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Jerry P, Szczur, Boberek, jasiu
visca 
Wea!!!

Piwa: 30/1
Wysłany: 2015-04-16, 14:47  

yeste napisał/a:
Ten pierwszy przypomniał mi trochę gola Eto'o z Rzymu.

Własnie! Tak siedziałem wczoraj i myślałem, że gdzieś już takiego gola widziałem wcześniej. dzięki :)

JeLeN 
Przyjaciel Forum

Piwa: 27/131
Wysłany: 2015-04-16, 17:26  

głupio pisać, ale też od razu jak widziałem tego gola 1 to porównanie , do Eto'o od razu się nasunęło :D Co ciekawe Samuel widział gola z trybuny :D

Dodo 

Piwa: 613/153
Wysłany: 2015-05-14, 00:58  

tak gra najbardziej drewniany zawodnik w naszym ataku :konik: co za czasy :ok: jak ja sie ciesze, ze ktos sie w lecie skusil na alexisa i umozliwil ten transfer oraz ze ktos w klubie po pierwszych paru tygodniach sie otrzasnal i przesunal urusa na srodek...

sol11 
DumnyLewJudy

Otrzymał 95 piw(a)
Wysłany: 2015-05-14, 01:40  

Benio 

Piwa: 50/64
Wysłany: 2015-05-16, 12:28  

Trochę inny filmik z Luisem w roli głównej, ale warto zobaczyć.

http://www.youtube.com/watch?v=sIwHsMMkNe4

Dodo 

Piwa: 613/153
Wysłany: 2015-06-21, 10:24  

podsumowanie sezonu luisa

kogo cenicie bardziej - suareza czy neymara?

wakabayashi 

Piwa: 431/572
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2015-06-21, 14:50  

kazdego cenie za swoja robote osobno i uwazam, ze zaden z nich nie ma startu do drugiego na jego pozycji, ale na BO podobna dyskusja, ktory zalsuzyl na pudlo ZP, no i podliczylem tam statsy suareza i neymara, ale tylko za rok 2015, bo TEORETYCZNIE tylko rok kalendarzowy powinien byc brany pod uwage.

suarez: 2581 minut, 22 gole i 14 asyst

neymar: 2782 minuty, 25 goli i 4 asysty

Suarez w tym rok kalendarzowym wyglada zdecydowanie lepiej, ale ja osobiscie i tak patrzac na ZP patrze przez pryzmat calego sezonu i jednak postawilbym na Neymara, choc Suarez tez zasluguje i dodatkowo maja wobec niego dlug za pominiecie go przy ostatniej gali z powodu ugryzienia. Ale watpie żebym któregos jakos szczegolnie bardziej cenil ponad tego drugiego.

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2015-06-21, 17:18  

Ja mam podobne zdanie a Neymara za jego grę i progres cenię tak bardzo, że nie potrafiłbym wyraźnie powiedzieć, że Suareza cenię bardziej.

Luis powinien być naszą podporą od początku nowego sezonu, Messi i Neymar będą bardziej wymęczenie zarówno fizycznie jak i psychicznie. Suarez powinien być w świetnej formie pod każdym względem.

noir_desir 

Piwa: 143/200
Wysłany: 2015-06-21, 18:13  

Całe nasze trio było w tym sezonie niesamowite. Nastrzelali, unieśli presję, brawo, brawo, brawo. Każdy z nich mi czymś zaimponował:

Ney - bramki w każdym ćwierćfinale, półfinale, finale, do tego gole w potyczkach z madryckim klubami, to musi robić wrażenie. Ale przede wszystkim PROGRES. Jeśli będzie dalej tak się rozwijał, to... sky's the limit...

Leo - lider na boisku, krytyka za sezon 13/14 była przesadzona, ale nie zmienia to faktu, że wrócił w tym sezonie do swojej najlepszej wersji. GOD mode. Popis z Bayernem i City (!!!) zostaną w mojej pamięci na długo, na pewno top10 meczów tego geniusza.

I w końcu bohater tego tematu... Jak powiedział pewien mędrzec nazwiskiem Ramos, piłka nożna zawsze daje okazję do rewanżu. Niespełna rok temu skandalista, ban na piłkę, kiedy zaczął grać mega presja, bo nie mógł się wstrzelić. A potem worki bramek i asyst. Prawdopodobnie najważniejsze kopnięcie finału LM. Dla mnie to chyba największy bohater tego sezonu. Najlepszym piłkarzem był Leo, ale ten diabeł Suarez to historia w sam raz na scenariusz filmowy.

Ogólnie całe trio mogłoby zapełnić podium LM i nikt nie powinien mieć wielkich pretensji. ;) Pewnie tak nie będzie, ale cholera, spisali się. Kto by pomyślał, że to kliknie? Tzn. wielu pisało, ale to wcale nie musiało wypalić, bo trzech genialnych solistów nie zawsze stworzy genialne trio. Tutaj się to udało. Mam nadzieję, że będzie działać dalej i jeśli wszystko dobrze się potoczy, to Leo w odpowiednim momencie odda pałeczkę lidera Neymarowi (chociaż ten musi dorosnąć do tego jeszcze baaardzo)

A ten ban dla Luisa może rzeczywiście jeszcze przynieść Barcelonie korzyść, bo faktycznie - wróci wypoczęty i żądny krwi :E

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2015-06-21, 19:23  

O jakiejś wyjątkowej żądzy krwi nie myślałem. Po prostu jego wyjściowa sytuacja wydaje się być najlepsza.

Neymar w ubiegłym sezonie rozegrał w klubie 4088 minut po czym ruszył na Copa America. Tam akurat się nie nagra także teraz trzeba kibicować odpadnięciu Brazylii i niech rusza na wakacje :P

Messi 5060 (!) minut i ruszył przerzucać gruz z reprezentacją, pewnie dla dopełnienia tragedii dojdą do finału i przegrają.

Suarez 3519 minut i wakacje w full opcji, do tego psychicznie powinien czuć się znakomicie po tym niemalże filmowym sezonie i całej jego historii. Nikt i nic go nie niepokoi w porównaniu do Messiego (podatki) i Neymara (transfer).

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Carles
noir_desir 

Wysłany: 2015-06-21, 19:36  

Ja też miałem coś takiego na myśli, nie chcę, żeby kogoś gryzł czy coś. ;) I rzeczywiście masz rację. Teoretycznie powinien rządzić. Jak będzie w praktyce, zobaczymy, ale sytuacja wyjściowa w jego przypadku jest najlepsza.

Co do Leo i Neya oraz ich wymęczenia - faktycznie, fizycznie i psychicznie mogą być wyczerpani. Pozostaje mieć nadzieję, że Argentyna spektakularnie nie przepierdoli.

noir_desir 

Wysłany: 2016-08-22, 20:39  

Wszystkie bramki Suareza:
https://wakelet.com/@Suarez

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boberek
Odpowiedz do tematu