Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: imerr
2009-02-17, 15:39
Autografy piłkarzy Barcy na prezent - czy się da i skąd?
Autor Wiadomość
gregori 

Piwa: 337/67
Wysłany: 2009-02-17, 17:55  

Ja mam pamiatke po meczu weteranow, koszulke z podspisami calego zespolu :D Np starszy Busquets co w pilke gral slabo ale za to dobrze syna splodzil.
Postaw piwo autorowi tego posta

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2009-02-17, 18:07  

kochana kup mu bluzę Barcelony,dresik,koszulkę... jak stać Cię na bilet i pobyt w Barcelonie na kilka dni dla Was dwojga to nie myśl o żadnych autografach,jedźcie tam,wynajmijcie pokój na dwie osoby kochajcie się tam,palcie ten lajcikowy haszyk,popijajcie san miguelem albo winkiem by było romantyczniej i zwiedzajcie miasto z Camp Nou Botigą i muzeum na czele,będzie przeszczęśliwy zwłaszcza gdy kulminacją okaże się mecz ukochanej drużyny w świątyni futbolu,bo nie wątpię że ten mecz specjalnie dla Was Pep Show Boys wygrają !

p.s. ten twój chłopak to ma życie !
Ostatnio zmieniony przez waldos 2009-02-17, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  

Jynx 
sześciu

Piwa: 95/105
Wysłany: 2009-02-17, 18:07  

Boraś napisał/a:
Ja wiem czy fajna Jynx. Ja miałem okazje zdobyć, ale prawdę mówiąc ...... nie chciałem?, nie pomyślałem o tym?, poprostu nie zależało mi na tym.

Może co innego jakbym 'dorwał' jakąś legende/ikone klubu ;)

O wiele lepsze są fotki z piłkarzami. To wyżej cenie niż podpis na kartce ;)

Zgadzam sie fotka > autograf, ale jezeli o fotke trudno to pamiatka w postaci autografu tez jest calkiem fajna. Natomiast taki podpis odkupiony od kogos nie ma zadnej wartosci.

Isztar 

Wysłany: 2009-02-17, 18:21  

waldos napisał/a:
kochana kup mu bluzę Barcelony,dresik,koszulkę... jak stać Cię na bilet i pobyt w Barcelonie na kilka dni dla Was dwojga to nie myśl o żadnych autografach,jedźcie tam,wynajmijcie pokój na dwie osoby kochajcie się tam,palcie ten lajcikowy haszyk,popijajcie san miguelem albo winkiem by było romantyczniej i zwiedzajcie miasto z Camp Nou Botigą i muzeum na czele,będzie przeszczęśliwy zwłaszcza gdy kulminacją okaże się mecz ukochanej drużyny w świątyni futbolu,bo nie wątpię że ten mecz specjalnie dla Was Pep Show Boys wygrają !

Tak zamierzam :D

Cytat:
p.s. ten twój chłopak to ma życie !

Cóż, no nie narzeka ;)

wogu 

Piwa: 23/16
Wysłany: 2009-02-17, 18:36  

Chyba Isztar stała się ideałem kobiety dla większości użytkowników cules.pl :D

Dla mnie też fotka z zawodnikami > autografy. Zresztą sam autograf, który udałoby się uzyskać po rozmowie z idolem, miałby napewno większą wartość sentymentalną niz kupiony czy przysłany przez klub (który nie jest podpisem jako takim). Zresztą mało kto chce oddać uzyskane autografy swoich ulubieńców, a płacenie dużych pieniędzy za to mija się troszkę z celem. Bo pewnie najpiękniejsze byłoby gdyby osoba która jest wiernym fanem mogła je uzyskać sama, mając wspomnienie zachowania swojego idola, reakcji itd. Tak przynajmniej mi się wydaje ;)

Poza tym także uważam, że jeśli chcesz przeznaczyć dużą kwotę to kilkudniowy wypad i wszystkie atrakcje o których pisał Waldos, to najlepszy prezent jaki mozna dostać. Pozdrawiam ;)

Isztar 

Wysłany: 2009-02-17, 18:40  

wogu napisał/a:
Chyba Isztar stała się ideałem kobiety dla większości użytkowników cules.pl :D

Dla mnie też fotka z zawodnikami > autografy. Zresztą sam autograf, który udałoby się uzyskać po rozmowie z idolem, miałby napewno większą wartość sentymentalną niz kupiony czy przysłany przez klub (który nie jest podpisem jako takim). Zresztą mało kto chce oddać uzyskane autografy swoich ulubieńców, a płacenie dużych pieniędzy za to mija się troszkę z celem. Bo pewnie najpiękniejsze byłoby gdyby osoba która jest wiernym fanem mogła je uzyskać sama, mając wspomnienie zachowania swojego idola, reakcji itd. Tak przynajmniej mi się wydaje ;)

Poza tym także uważam, że jeśli chcesz przeznaczyć dużą kwotę to kilkudniowy wypad i wszystkie atrakcje o których pisał Waldos, to najlepszy prezent jaki mozna dostać. Pozdrawiam ;)

Tak właśnie pomyślałam, że lepiej jednak zafundować wyjazd we dwoje niż same autografy - przekonaliście mnie ;) Zresztą, wolę widzieć tę radość i zafascynowanie na miejscu, nawet jak będzie bez autografów - za to będą wspomnienia :)

Kuba 

Piwa: 129/241
Wysłany: 2009-02-17, 19:17  

A później zaśpiewasz mu to:

waldos 

Wysłany: 2009-02-17, 23:13  

nie pożałujesz,rzucisz wszytko w diabli,kupisz karnet i będziesz tylko upajać się tym wszystkim na co dzień :lol:

twardy 
Boixos Nois

Piwa: 101/118
Wysłany: 2009-02-17, 23:42  

A tak nawiasem mowiac to pamietasz Waldos jak mowiles zebym spytal Guardioli dlaczego trening byl zamkniety? :P A ja potulnie wzialem tylko autograf bo aparat ['] ;( i płacze do dzis (ja i pep)

waldos 

Wysłany: 2009-02-17, 23:48  

pamiętam,byłem oburzony z jednego powodu-widziałem w krakowie real,właśnie na treningu,bardzo fajnie wyglądało to co oni wyprawiali.
gierka na dwa kontakty na niepełnej połówce bez bramkarzy czy wolne beksa max
zwłaszcza że to był drugi raz-van gaal zamkną trening na łazienkowskiej,szczęśliwie opamiętał się i wpuścił na ostatnie 30 minut.
dla mnie to skandal ! dostęp do sztuki powinien być niezbywalnym prawem każdego człowieka :lol:

Pioteer 

Piwa: 72/175
Wysłany: 2009-02-18, 19:14  

ja specjalnie na wyjazd do BCN kupiłem flamaster, ale w kluczowym momencie nie miałem żadnej kartki :P w dodatku Messi mi zwiał bo zasiedziałem się w biurze socio czekając na kogoś mówiącego po angielsku [*]

na szczęście fota z pepem, który nic jeszcze nie wygrał, wszystko zrekompensowała :) i zdecydowanie fota > autograf

DoDo12 

Wysłany: 2011-05-01, 18:04  

prosze autografy: http://allegro.pl/fc-barc...1592764231.html

Odpowiedz do tematu