Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
¡Tu siempre negatifo, nunca positifo!
Louis Van Gaal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: imerr
2009-02-17, 15:39
Autografy piłkarzy Barcy na prezent - czy się da i skąd?
Autor Wiadomość
gregori 

Piwa: 329/57
Wysłany: 2009-02-17, 17:55  

Ja mam pamiatke po meczu weteranow, koszulke z podspisami calego zespolu :D Np starszy Busquets co w pilke gral slabo ale za to dobrze syna splodzil.
Postaw piwo autorowi tego posta

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2009-02-17, 18:07  

kochana kup mu bluzę Barcelony,dresik,koszulkę... jak stać Cię na bilet i pobyt w Barcelonie na kilka dni dla Was dwojga to nie myśl o żadnych autografach,jedźcie tam,wynajmijcie pokój na dwie osoby kochajcie się tam,palcie ten lajcikowy haszyk,popijajcie san miguelem albo winkiem by było romantyczniej i zwiedzajcie miasto z Camp Nou Botigą i muzeum na czele,będzie przeszczęśliwy zwłaszcza gdy kulminacją okaże się mecz ukochanej drużyny w świątyni futbolu,bo nie wątpię że ten mecz specjalnie dla Was Pep Show Boys wygrają !

p.s. ten twój chłopak to ma życie !
Ostatnio zmieniony przez waldos 2009-02-17, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  

Jynx 
sześciu

Piwa: 95/103
Wysłany: 2009-02-17, 18:07  

Boraś napisał/a:
Ja wiem czy fajna Jynx. Ja miałem okazje zdobyć, ale prawdę mówiąc ...... nie chciałem?, nie pomyślałem o tym?, poprostu nie zależało mi na tym.

Może co innego jakbym 'dorwał' jakąś legende/ikone klubu ;)

O wiele lepsze są fotki z piłkarzami. To wyżej cenie niż podpis na kartce ;)

Zgadzam sie fotka > autograf, ale jezeli o fotke trudno to pamiatka w postaci autografu tez jest calkiem fajna. Natomiast taki podpis odkupiony od kogos nie ma zadnej wartosci.

Isztar 

Wysłany: 2009-02-17, 18:21  

waldos napisał/a:
kochana kup mu bluzę Barcelony,dresik,koszulkę... jak stać Cię na bilet i pobyt w Barcelonie na kilka dni dla Was dwojga to nie myśl o żadnych autografach,jedźcie tam,wynajmijcie pokój na dwie osoby kochajcie się tam,palcie ten lajcikowy haszyk,popijajcie san miguelem albo winkiem by było romantyczniej i zwiedzajcie miasto z Camp Nou Botigą i muzeum na czele,będzie przeszczęśliwy zwłaszcza gdy kulminacją okaże się mecz ukochanej drużyny w świątyni futbolu,bo nie wątpię że ten mecz specjalnie dla Was Pep Show Boys wygrają !

Tak zamierzam :D

Cytat:
p.s. ten twój chłopak to ma życie !

Cóż, no nie narzeka ;)

wogu 

Piwa: 23/16
Wysłany: 2009-02-17, 18:36  

Chyba Isztar stała się ideałem kobiety dla większości użytkowników cules.pl :D

Dla mnie też fotka z zawodnikami > autografy. Zresztą sam autograf, który udałoby się uzyskać po rozmowie z idolem, miałby napewno większą wartość sentymentalną niz kupiony czy przysłany przez klub (który nie jest podpisem jako takim). Zresztą mało kto chce oddać uzyskane autografy swoich ulubieńców, a płacenie dużych pieniędzy za to mija się troszkę z celem. Bo pewnie najpiękniejsze byłoby gdyby osoba która jest wiernym fanem mogła je uzyskać sama, mając wspomnienie zachowania swojego idola, reakcji itd. Tak przynajmniej mi się wydaje ;)

Poza tym także uważam, że jeśli chcesz przeznaczyć dużą kwotę to kilkudniowy wypad i wszystkie atrakcje o których pisał Waldos, to najlepszy prezent jaki mozna dostać. Pozdrawiam ;)

Isztar 

Wysłany: 2009-02-17, 18:40  

wogu napisał/a:
Chyba Isztar stała się ideałem kobiety dla większości użytkowników cules.pl :D

Dla mnie też fotka z zawodnikami > autografy. Zresztą sam autograf, który udałoby się uzyskać po rozmowie z idolem, miałby napewno większą wartość sentymentalną niz kupiony czy przysłany przez klub (który nie jest podpisem jako takim). Zresztą mało kto chce oddać uzyskane autografy swoich ulubieńców, a płacenie dużych pieniędzy za to mija się troszkę z celem. Bo pewnie najpiękniejsze byłoby gdyby osoba która jest wiernym fanem mogła je uzyskać sama, mając wspomnienie zachowania swojego idola, reakcji itd. Tak przynajmniej mi się wydaje ;)

Poza tym także uważam, że jeśli chcesz przeznaczyć dużą kwotę to kilkudniowy wypad i wszystkie atrakcje o których pisał Waldos, to najlepszy prezent jaki mozna dostać. Pozdrawiam ;)

Tak właśnie pomyślałam, że lepiej jednak zafundować wyjazd we dwoje niż same autografy - przekonaliście mnie ;) Zresztą, wolę widzieć tę radość i zafascynowanie na miejscu, nawet jak będzie bez autografów - za to będą wspomnienia :)

Kuba 

Piwa: 129/240
Wysłany: 2009-02-17, 19:17  

A później zaśpiewasz mu to:

waldos 

Wysłany: 2009-02-17, 23:13  

nie pożałujesz,rzucisz wszytko w diabli,kupisz karnet i będziesz tylko upajać się tym wszystkim na co dzień :lol:

twardy 
Boixos Nois

Piwa: 101/116
Wysłany: 2009-02-17, 23:42  

A tak nawiasem mowiac to pamietasz Waldos jak mowiles zebym spytal Guardioli dlaczego trening byl zamkniety? :P A ja potulnie wzialem tylko autograf bo aparat ['] ;( i płacze do dzis (ja i pep)

waldos 

Wysłany: 2009-02-17, 23:48  

pamiętam,byłem oburzony z jednego powodu-widziałem w krakowie real,właśnie na treningu,bardzo fajnie wyglądało to co oni wyprawiali.
gierka na dwa kontakty na niepełnej połówce bez bramkarzy czy wolne beksa max
zwłaszcza że to był drugi raz-van gaal zamkną trening na łazienkowskiej,szczęśliwie opamiętał się i wpuścił na ostatnie 30 minut.
dla mnie to skandal ! dostęp do sztuki powinien być niezbywalnym prawem każdego człowieka :lol:

Pioteer 

Piwa: 72/175
Wysłany: 2009-02-18, 19:14  

ja specjalnie na wyjazd do BCN kupiłem flamaster, ale w kluczowym momencie nie miałem żadnej kartki :P w dodatku Messi mi zwiał bo zasiedziałem się w biurze socio czekając na kogoś mówiącego po angielsku [*]

na szczęście fota z pepem, który nic jeszcze nie wygrał, wszystko zrekompensowała :) i zdecydowanie fota > autograf

DoDo12 

Wysłany: 2011-05-01, 18:04  

prosze autografy: http://allegro.pl/fc-barc...1592764231.html

Odpowiedz do tematu